2. Setkání klubu sumcařů


areál Katlov Lakes | Katlov - Červené Janovice

Nastavte si navigaci na správné místo přímo zde v odkaze.

27. 5. 2023

VSTUP ZDARMA

podmíněno registrací níže ...

* pokud jste na portálu SMSTICKET zakoupili vstupenku, peníze vám během května budeme zasílat zpět

Vítejte na stránkách druhého oficiálního setkání příznivců lovu sumců.

Společenská akce, poutavý doprovodný program a prezentace novinek ze světa sumcařiny. Jsi jedním z nás? Pak bys zde rozhodně neměl chybět!

Společně se založením nové sumcařské obchodní značky VÁGNER jsme si uvědomili, že naším cílem do budoucna nebude pouze výroba a prodej rybářského vybavení.

Naším cílem bude celkový vliv na moderní pojetí lovu sumců. Abychom toho dosáhli, rádi bychom vás pozvali na námi pořádanou společenskou událost, pořádanou sumcaři pro sumcaře. Akci, na které sjednotíme komunitu příznivců lovu sumců, přineseme vám formou doprovodného programu cenné zkušenosti profesionálních rybářů, představíme vám novinky ze světa sumcařiny a především si společně užijeme den plný společenské zábavy před tím, než v České republice vypukne sezóna lovu sumců naplno. Naším cílem rozhodně není jen a pouze propagace naší nově vzniklé značky.

Po celou dobu akce bude probíhat doprovodný program plný poutavých přednášek, připravených těmi nejuznávanějšími sumcaři na našem území. Můžete se však těšit i na profesionálního rybáře a dobrodruha Jakuba Vágnera. Vyvrcholením večera bude přednáška jednoho z nejvýznamnějších sumcařů dnešní doby.

Registrační formulář

Pro vstup ZDARMA se prosím registrujte.

Přednášející

Zkušenosti a praxe jsou základ. Náš tým vám předá spoustu cenných rad formou přednášek, které posunou vaše úspěchy zase o krok dále.

Harmonogram

9:00 příjezd
10:00 české řeky s podvodním splávkem | Jakub Holubec
11:00 sumci na italských řekách a kanálech | Boris Lipa
11:30 s vábničkou v Itálii | Marcel Lieskovan
12:00 obědová pauza
13:30 magická hranice | Jakub Vágner
14:30 lov s bójkami na velkých vodách | Petr Brychta
15:00 sumcařův rok | Matyáš Prokopius, Lukáš Herink
16:00 představení bellyboatu | Michal Hazír, Michal Chomistek
17:00 zahraniční host
17:30 společná diskuze
18:00 zábava

Proč bych se měl zúčastnit?

Světová jména
Chtěli byste se seznámit s uznávanými sumcaři jak u nás, tak ve světě? U nás budou všichni na jednom místě a připraveni odpovědět na všechny vaše dotazy!

Žhavá témata
Diskuse, přednášky, otázky a odpovědi na vaše dotazy. To vše a spousta dalšího na vás čeká. Pojďte společně posunout dál naše znalosti a zkušenosti z lovu sumců.

Novinky
Prezentace značek, vybavení a novinek týkajících se sumcařiny. Vše na jednom místě.

Poznejte komunitu
Ještě nikdy nebyla komunita sumcařů tak sjednocená. Vyjádřete své názory, dejte prostor ostatním, navažte nová přátelství!

Přednášky
Zkušenosti a praxe jsou základ. Náš tým vám předá spoustu cenných rad formou přednášek, které posunou vaše úspěchy zase o krok dále. Nebojte se zeptat, jsme tu pro vás.

Vágner brand
Představíme vám myšlenku, cíl a výsledek naší dosavadní práce. Jste zvědaví co nového je stále možné do světa sumcařiny přinést? Nechte se překvapit!

Kontaktujte nás

Pro více informací pošlete dotaz přes formulář a my vám na vše rádi odpovíme.